Merchandising

Ürünün rafta doğru konumlandırılması, POP Materyallerinin etkin kullanımı, doğru tanzim-teşhir uygulamalarını hayata geçirilmesi markanın hem mevcut hem de potansiyel müşterileri ile satış noktasında en iyi buluşmayı sağlar. Planlı satın alımlar için olduğu kadar plansız alışverişler için de doğru tanzim-teşhir uygulamaları önemlidir. Tüm bunların sağlanması için doğru ekiplerin kurulması, ekiplerin doğru yönetilmesi ve ekiplerin denetimi ile boşalan noktanın en hızlı şekilde doldurulması önem kazanmaktadır. Türkiye Genelini kapsayan BÖLGE YAPILANMAMIZ doğru ekiplerin en kısa sürede kurulması, yönetilmesi ve denetlenmesi süreçlerine hizmet etmektedir.

Sadece Tanzim / Teşhir ekipleri değil, Promotörler-Satış Destek Ekipleri, Gezici Tanıtım Ekipleri, Branding Ekipleri vb. tüm ihtiyaçlar için MERCHANDISING / EKİP VE KANAL YÖNETİMİ birimimiz sizlere aşağıdaki başlıklarda hizmet vermektedir.

Adres: İçerenköy Mah. Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaç Sok. No:4 Kat:6 Ataşehir - İstanbul Tel: +90216 576 50 11 - 12 E-posta: info@agruptanitim.com